23 mar 2014

34. Try hard; nagłówki, ikony

Cześć i czołem! Jak spędziliście w tym roku dzień wagarowicza? :) Ja poszłam do szkoły. Tak, dobrze przeczytaliście - do szkoły. Było nudno, ale co tam - przynajmniej mam obecność. Zresztą było nas tak mało (12 osób), że zwolnili nas wcześniej do domu. I dobrze. W sumie to i tak nie miałabym co robić w domu. Lekcji żadnych nie było (oprócz polskiego, bo omawialiśmy Treny), ale tak poza tym było nawet przyjemnie. Cały dzień wylegiwałam się na słońcu, które fantastycznie grzało. Spotkałam się z siostrą, a potem wróciłam do domu, gdzie od razu wzięłam się za lekcje, żeby w weekend mieć mniej. Jednak chyba to nie wyszło, bo całą sobotę i niedzielę siedzę nad książkami, a jeszcze mnóstwo nauki przede mną. Niestety, muszę poprawić w tym tygodniu dwa sprawdziany.
Długo się zastanawiałam z kim mam dzisiaj wstawić pracę i w końcu postanowiłam, że będą to ikony z filmu "Carrie" oraz na poprawę humoru - ikony z motywem wiosny. Dodaję również dwa nagłówki (pewnie Wam się już znudziły). Nie wiem co dodawać w tych postach, mam mnóstwo prac na komputerze, ale jestem zbyt niezdecydowana ;x


16 mar 2014

33. We are only young; nagłówki

     Witajcie kochani! Co u Was słychać? U  mnie w porządku. Tzn. teoretycznie wszystko jest okej, ale w praktyce to cudownie nie jest :D Ale nieważne.
Jak miło, że pogoda się ociepla. Chociaż ten weekend nie należał do najpiękniejszych. Ale wcześniej dopisywała naprawdę fantastyczna pogoda. Chcę więcej takich chwil <3 nbsp="" p="">
Dzisiaj krótko, bo nie mam zbytnio czasu. No i bardzo skromnie, bo dodaję jedynie cztery nagłówki, z których szczerze powiedziawszy nie jestem zbyt dumna. Ostatni robiłam dzisiaj, resztę w tygodniu. Ocenę tradycyjnie pozostawiam Wam. Cieszę się, że tekstury z poprzedniego postu przypadły Wam do gustu i tyle osób je pobrało. Jestem zadowolona, naprawdę jestem zadowolona.

 Do napisania ;*

8 mar 2014

32. Heaven Knows; tekstury, nagłówki

    Przepraszam kochani. Wiem, że długo nie pisałam. Jednym powodem był powrót do szkoły po feriach. Musiałam odrobić zaległe prace domowe i znów wdrążyć się w swój nudny plan dnia. Drugim powodem był brak internetu. Chociaż na dobrą sprawę mogłam skorzystać z komputera siostry, ale praktycznie nic nie miałam przygotowanego, żadnych podglądów, paczek, no kompletnie nic. Co u Was słychać? Wszystko w porządku? Jak tam w szkole? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Jeśli mam być szczera to u mnie nie jest najlepiej. Nie chodzi o samą naukę, bo jakoś daję radę, ale o okropne osoby z klasy. Mam dosyć niektórych osób. Są tacy fałszywi. Myślałam, że to chłopaki są kretynami, ale teraz zmieniam zdanie. Dziewczyny to największe kretynki jakie poznałam. Oczywiście nie wszystkie, ale niektórych naprawdę mi żal. Nie powiedzą niczego wprost, a tylko obgadują Cię jak tylko nadarzy się okazja. 
Dzisiaj dopiero pojawia się nowy post. Przygotowałam paczkę tekstur i parę nagłówków. Ocenę jak zwykle pozostawiam Wam. W dalszym ciągu czekam na jakieś propozycje, bo naprawdę nie wiem co mam robić.


Obserwatorzy