22 lut 2015

69. Ready, aim, fire; sygnatury, nagłówek, koloryzacje

Cześć kochani! :* Kolejne dwa tygodnie minęły, więc przychodzę do Was ze skromnym postem. Cóż... nie wiem od czego kompletnie zacząć. Ostatnio nie czułam się najlepiej. Najpierw dopadło mnie zapalenie nerek, a potem przeziębienie. Cóż, jak chorować to na całego. Dlatego dzisiejsze dodatki nie są za specjalne. Ledwo chodziłam i patrzyłam na oczy. To jedyne, co potrafiłam skleić. W następnym poście postaram się dać więcej grafiki. No i pora w końcu dodać jakieś dodatki. Co powiecie na jakieś tekstury bądź czcionki? W każdym bądź razie, obiecuję, że dodatki na pewno się pojawią za dwa tygodnie. Tymczasem zapraszam do obejrzenia prac i składania propozycji :)

SYGNATURY

NAGŁÓWEK

KOLORYZACJE

7 lut 2015

68. Gravity; sygnatury, nagłówek

Witajcie kochani. Nie zapomniałam o Was, ani o blogu. Po prostu zaczynam spełniać swoje postanowienia dotyczące bloga. Mam nadzieję, że nie uciekniecie ode mnie, ponieważ zmieniłam częstotliwość dodawania postów. Ważne jest, aby zrobić pierwszy krok. Może się uda, zobaczymy. 
Dzisiaj dodaję prace, które zrobiłam jakiś czas temu. Tak, to głównie prace z Grey'a, za którym osobiście nie przepadam, ale zrobiłam z nim prace, bo taki miałam kaprys. Jest jeszcze sygnaturka z If I stay oraz z Black Swan. Postanowiłam też wstawić nagłówek, który zrobiłam na zamówienie dla jednej dziewczyny :) Myślę, że wyszedł nawet ok. Ale ostateczną opinię pozostawiam Wam.
Mam jeszcze do Was prośbę. Co byście chcieli zobaczyć w następnych postach? Ułatwiłoby mi to zadanie :)
Obserwatorzy