23 mar 2014

34. Try hard; nagłówki, ikony

Cześć i czołem! Jak spędziliście w tym roku dzień wagarowicza? :) Ja poszłam do szkoły. Tak, dobrze przeczytaliście - do szkoły. Było nudno, ale co tam - przynajmniej mam obecność. Zresztą było nas tak mało (12 osób), że zwolnili nas wcześniej do domu. I dobrze. W sumie to i tak nie miałabym co robić w domu. Lekcji żadnych nie było (oprócz polskiego, bo omawialiśmy Treny), ale tak poza tym było nawet przyjemnie. Cały dzień wylegiwałam się na słońcu, które fantastycznie grzało. Spotkałam się z siostrą, a potem wróciłam do domu, gdzie od razu wzięłam się za lekcje, żeby w weekend mieć mniej. Jednak chyba to nie wyszło, bo całą sobotę i niedzielę siedzę nad książkami, a jeszcze mnóstwo nauki przede mną. Niestety, muszę poprawić w tym tygodniu dwa sprawdziany.
Długo się zastanawiałam z kim mam dzisiaj wstawić pracę i w końcu postanowiłam, że będą to ikony z filmu "Carrie" oraz na poprawę humoru - ikony z motywem wiosny. Dodaję również dwa nagłówki (pewnie Wam się już znudziły). Nie wiem co dodawać w tych postach, mam mnóstwo prac na komputerze, ale jestem zbyt niezdecydowana ;x


5 komentarzy:

 1. Zachęcamy do wzięcia udziału w marcowej edycji Szablonu Miesiąca.

  Więcej informacji znaleźć można pod tym linkiem: http://katalog-grafikow.blogspot.com/2014/03/szablon-miesiaca-zgoszenia-do-marcowej.html

  Zapraszamy,
  załoga KG

  OdpowiedzUsuń
 2. O.O ale śliczne ikonki <3333 awww.... ja bym takich nie potrafiła zrobić (to moja pięta achillesowa :c ) a z nagłówków moje faworyty ,to nr 1 . Pozdrawiam i (ja też poszłam do szkoły w dzień wagarowicza ... to moje kujoństwo xD)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne ikony <3 te kolory... super :D nagłówki również ładne.
  Pozdrawiam :*
  94jellies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejuniuuu, świetne te ikony! <3
  Ja poszłam w piątek na matmę i wf, a z reszty się zwinęłam ;P Jeśli chodzi o sprawdziany to trzymam kciuki! Powodzenia mysza, chcemy dwie piąteczki ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w dzień wagarowicza miałam tylko jeden 1,5 godzinny wykład także darowałam sobie wagary. Pogoda jednak była bardzo zachęcająca :) Ikonki są śliczne, zwłaszcza ten dolny rządek. Z nagłówków bardziej podoba mi się ten pierwszy ale oba są bardzo ładne. Powodzenia w nauce :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy