25 sty 2015

67. Lady in red; sygnatury, koloryzacje, nagłówek

Witajcie kochani. Przepraszam za chwilową nieobecność na blogu, ale powód jak zwykle ten sam - szkoła. Chciałam wszystko zamknąć na ostatni guzik, pozałatwiać ostatnie sprawy i poświęcić się grafice. Chcę coś zmienić na blogu: chcę dodać galerię, styl dodawania postów, praktycznie wszystko. Chyba zrezygnuję z cotygodniowych postów, bo sami widzicie, że nieraz nie udaję mi się ich dodać na czas. W dwa tygodnie na pewno bym się wyrabiała. Czyli posty pojawiałyby się regularnie. Co jeszcze? Chcę aby posty były schludne i przejrzyste, żeby każdy szczegół był dopracowany. Blog ma już rok. Przewinęło się przez niego mnóstwo szablonów, a ja nadal szukam takiego, który byłby dla mnie odpowiedni. 
Co do dzisiejszego postu, to mam dla Was cztery sygaturki, nagłówek oraz dwie koloryzacji. Długi czas nad nimi siedziałam, ale wiem, że nie wyszły zbyt dobrze, ponieważ po zapisaniu prac dostrzegłam wiele mankamentów.

SYGNATURY

NAGŁÓWEK

KOLORYZACJE

11 sty 2015

66. Stay with me; sygnatury, koloryzacje

Hej, hej, hej! ;* Jak kochani? Czy komuś tak jak spieszy się do ferii? Mam je w pierwszej turze i już nie mogę się doczekać. Dzisiaj pod względem grafiki naprawdę malutko, malutko, malutko, ponieważ nie mam za dużo czasu. Jeszcze trzeba dopiąć wszystko w szkole na ostatni guzik i chcę mieć to z głowy. W piątek poprawiałam się z fizyki, z której na początku myślałam, że będę mieć zagrożenie, a w końcu poprawiłam się na trójeczkę. Co w moim przypadku jest nie lada wyczynem, bo nie rozumiem jej zbytnio. Byłam pozytywnie zaskoczona. W tym tygodniu czeka mnie jeszcze kilka sprawdzianów. Mam nadzieję, że przeżyję :3 Dzisiaj tylko dwie sygnaturki i cztery koloryzacje. Nie zapomnijcie się zapoznać z regulaminem.

SYGNATURY

KOLORYZACJE

Chcę Was jeszcze zaprosić na forum, które głównie jest poświęcone Las Divas, ale jest tam pełno działów, w których moglibyście się odnaleźć; grafika, książki, telewizja, podróże, kuchnia i wiele, wiele innych. Zapraszam chociażby do zobaczenia, co i jak. Jesteśmy wdzięczni każdemu użytkownikowi, który się zarejestruje i będzie się udzielał. Panuje tam naprawdę fajna atmosfera, na pewno nie pożałujecie :)
 

3 sty 2015

65. Up; ikony, tekstury, nagłówki

Jak widzicie na blogu zawitał (znowu) nowy szablon. To chyba przez to, że jestem osobą niezdecydowaną, a szablony, które widzę są po prostu genialne. Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat, bo nie mam zbytnio czasu, aby rozpisywać się o rzeczach mało ważnych. Dzisiejszy post przygotowałam trochę wcześniej, ponieważ wieczorem nie będę miała czasu. Przygotowałam ikony, tekstury oraz dwa nagłówki, nad którymi siedziałam trochę czasu. Opinię pozostawiam Wam.
Do napisania ;*

IKONY
    
    

TEKSTURY
 
 

NAGŁÓWKI
 


Obserwatorzy