26 kwi 2014

37. Clocks; stocki, nagłówki, ikony;

Witajcie kochani! Jak po świętach? Brzuszki Wam urosły? A może wręcz przeciwnie - schudliście? Ja się obawiam, że przytyłam. Pech. Jak nic. Zawsze mnie to spotyka w święta. Chyba pora coś zmienić, bo jak tak dalej pójdzie to nie zmieszczę się w drzwiach, haha.
Ostatnio zamówiłam sobie książkę "Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku" napisaną przez samą Demi Lovato. Wiecie co Wam powiem? Mogą ją uważać nadal za gwiazdkę Disney'a, ale myślę, że gdyby ktoś przeczytał właśnie tą książkę to zobaczyłby, co musiała przejść Demi, aby znów wyjść na prostą. Nie tak łatwo przezwyciężyć bulimię, anoreksję, albo jakoś poradzić sobie z okaleczaniem swojego ciała, prześladowaniem w szkole, a co gorsza zaburzeniami dwubiegunowymi. To naprawdę ciężkie dolegliwość, a skumulowane w taki sposób jeszcze ciężej pokonać. Ale Demi dała radę. Poradziła sobie i naprawdę jestem z niej bardzo dumna. Ta książka tylko mnie w tym utwierdziła. Każdy wpis daje Nam dużo do myślenia. Daje nam też jednocześnie siłę, aby pokonać swoje problemy i w końcu zacząć żyć. Podzielę się z Wami paroma cytatami, które są niezwykłe, a tym samym prawdziwe.
"Wszystko, co ci potrzebne, masz w sobie. Kluczem jest to, by żyć autentycznie, tak by móc nawiązać kontakt i pozostawać w łączności z tym, kim faktycznie jesteś."
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która wie, jak przeżyć twoje życie." 
"Nie można nad wszystkim zapanować w życiu... ale można patrzeć przed siebie i decydować, gdzie iść dalej."
"Każde życie ma jakiś cel. Podziel się swoją historią, a może pomożesz komuś odnaleźć jego własny." 
"Nigdy nie wstydź się, że coś czujesz. Masz prawo doznawać każdej emocji, której chcesz, i robić to, co sprawia ci radość." 
Polecam tę książkę każdemu, kto kiedykolwiek zwątpił w siebie. Mi już pomogła. 
A tymczasem przygotowałam dla Was dwa nagłówki, stocki z opuszczonymi miejscami i jakieś ikony z Seleną Gomez. Dlaczego z nią? Uważam, że ma świetne sesje. Poza tym pięknie wygląda na zdjęciach i jest bardzo fotogeniczna. Ocenę pozostawiam Wam. Próbowałam zrobić jakieś prace z TO lub TVD, ale doskwiera mi kompletny brak weny jeżeli chodzi o te seriale :c

19 kwi 2014

36. Get Lucky; nagłówki, ikony, bazy do ikon;

Przyznaję się bez bicia - nie miałam ochoty dodawać postu w poprzednim tygodniu, bo nawet nie miałam na niego pomysłu. Nie wiedziałam, co mogłabym wstawić, a nie chciałam wstawiać byle czego - jak ostatnio. Od wczoraj siedziałam nad pracami i dzisiaj w końcu je mogę wstawić. Przygotowałam 6 nagłówków, parę ikon, jakieś bazy do ikon. Powiedzmy, że to taka niespodzianka na Święta Wielkiej Nocy. Nie przygotowywałam specjalnego postu, bo i tak mało osób by zajrzało na taką imprezę, dlatego po prostu dzisiaj dodam więcej niż zazwyczaj (może nie są to rekordy prac, ale mam nadzieję, że się spodobają.
Jak tam przygotowania do świąt? To już półmetek. Byliście dzisiaj z koszyczkiem? Albo wczoraj na Drodze Krzyżowej? Ja nie. Szczerze mówiąc odechciało mi się tych świąt. Nie 'kręcą' mnie. Ale to pewnie przez zmęczenie. Chodzę jak wrak, prawie nie śpię.
Ostatnio nadrabiam sobie Glee. Co prawda dopiero drugi sezon, ale cieszę się, że mogłam powrócić do tych odcinków, bo to naprawdę świetny serial. W każdym odcinku mamy do czynienia z dużą ilością piosenek. Nie ograniczają się do jednego gatunku, albo do samych nowości. Możemy tam posłuchać praktycznie wszystkiego i występują tam gościnnie wielkie gwiazdy, np. Britney Spears lub Gwyneth Paltrow.
Na koniec chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Dużo uśmiechu i radości. Miłości, bo ona jest najważniejsza. Świąt w rodzinnym gronie. Mokrego lanego poniedziałku i oczywiście smacznego jajka! Kocham Was!

Denerwuję mnie ten blogspot i strata jakości prac :/

5 kwi 2014

35. Someone else; nagłówki, ikony

Witajcie! Wiem, nie pisałam przez dwa tygodnie, ale kompletnie nie miałam czasu. W szkole mnie ciągle gnębią dużą ilością kartkówek i sprawdzianów. Gdy przychodzę do domu to siedzę cały czas nad książkami. Kompletnie nie mogę zrobić innych rzeczy, chociażby wyjść na dwór. Nauczyciele nie dają nam spokoju. Ale koniec o szkole. Dzisiaj krótko i zwięźle.
Przygotowałam dwa nagłówki *które są kompletną klapą* i parę ikon z Carą i Rihanną. Ocenę jak zwykle pozostawiam Wam. Dziękuję za wszystkie komentarze. Cieszę się, że ktoś tu jeszcze zagląda. Jeżeli macie jakieś sugestie to piszcie, chętnie wykonam parę prac z osobami, które zaproponujecie.

Obserwatorzy