31 paź 2013

10. Halloween party; bazy do ikon, ikony, psd, stocki, tekstury


   Witajcie! W końcu nadszedł mój upragniony, długo wyczekiwany długi weekend. Dzisiaj przeżyłam okropny dzień. Pech prześladował mnie od samego rana. Na niczym nie potrafiłam się skupić. Same problemy. Wiem, że powtarzam to już setny raz, ale uwielbiam Halloween. Mimo trudności przeżytych rano i po południu to teraz dopisuje mi znakomity humor. W szkole był organizowany kiermasz ciast i połowa uczniów była przebrana. Większość miała maski z horroru "Krzyk." Wspaniała atmosfera!
  Do domu wróciłam późno i nawet nie wiedziałam, czy uda mi się skończyć dodatki na dzisiaj, ale na szczęście wszystko się udało i zdążyłam. Nie jestem może z nich bardzo zadowolona, ale uważam, że nie jest tak źle.
   Długo się zastanawiałam co przygotować z okazji Halloween. Jednak w końcu postawiłam na prostotę. Lubię ją. Mam nadzieję, że i Wam się choć trochę spodoba. A teraz dodatki:

IKONY

STOCKI TEKSTURY

NAGŁÓWEK

PSDBAZY DO IKON

Kredyty uzupełnię jeszcze dzisiaj i pojawią się one na podstronie, także cierpliwości! :)

29 paź 2013

09. Forever and always; bazy do ikon


   Dzisiaj leniuchuję. Moja klasa i jeszcze jedna pojechały do Łodzi na wycieczkę, a że ja nie mogę jeździć to zostałam sobie w domu. Mamy lekcje łączone z klasą HD. Mam dwie rozprawki z angielskiego do napisania, ale kompletnie nie wiem, jak mam się za nie zabrać. Coś okropnego po prostu. Angielski to dla mnie w tym roku męczarnia, ale o tym pewnie już coś wspominałam, dlatego dłużej nie zagłębiam się w tę jakże ciekawą historię. 
   Jeszcze dwa dni i trzy dni wolnego nas czeka, kochani! Cieszę się, a Wy? Niby to Wszystkich Świętych, ale to o wiele przyjemniejsze niż chodzenie do szkoły. Uwielbiam chodzić po cmentarzu wieczorem, bo wtedy pięknie wyglądają groby z zapalonymi zniczami. Aww. 
   Wczorajszy dzień minął mi niespodziewanie szybko. Chociaż szczerze mówiąc miałam problemy ze wstaniem z łóżka, bo kręgosłup mnie bolał. Przeżyłam siedem godzin w szkole, po czym wybrałam się do siostry, gdzie przyjechał po mnie tata. A potem, po zjedzonym obiedzie zasiadłam do komputera i tak siedziałam do wieczora. Wczoraj dopadł mnie straszny leń, nawet nie miałam ochoty odrabiać lekcji.
   Znalazłam chwilę, aby otworzyć Photoshopa i coś w nim wykombinować. Post na Halloween już się tworzy. Mam parę rzeczy już przygotowanych, więc pustki na pewno tutaj nie znajdziecie. Jeżeli chcecie to możecie składać propozycje co do prac, jestem na nie otwarta! 
   Dzisiaj bazy do ikon. Postanowiłam nie ograniczać się do paru rzeczy, ale wstawiać różności. Może w końcu ktoś znajdzie coś dla siebie i spodobają mu się moje wytwory? Zobaczymy.Obserwatorzy