30 sie 2014

52. Wiggle; bazy do ikon, koloryzacje

Witajcie kochani ;* Dzisiejszy post jest ubogi w dodatki. W ogóle jest krótko i zwięźle. Przygotowałam dla Was jedynie bazy do ikon oraz parę koloryzacji. Następny post nie wiem czy pojawi się za tydzień. Bo może dodam od razu 14 września wszystko na imprezie graficznej z okazji urodzin bloga. W końcu tyle zaplanowałam, że teraz ciężko mi się jest wyrobić. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Potem posty nie wiem, jak będą się pojawiały - w końcu szkoła. Będę starała się pisać jak najczęściej, ale pewnie posty będą ukazywały się co dwa tygodnie, wybaczcie ;)
 
Wybaczcie mi tą jakość. Na komputerze jest ona bardzo dobra. To blogspot wszystko psuje. Powoli zaczyna mnie to już irytować. Ale uff, spokojnie. Od następnego postu postaram się wszystko pakować i udostępniać do pobierania. Blog będzie służył jako galeria głównie.

http://hostuje.net/file.php?id=1d0c37b84fd59de5c11b7ae6bb8a334d
http://hostuje.net/file.php?id=d760d489ad94ea02c7eb80e9cff7664f
 Są dosyć stare, ale jakoś mam do nich sentyment. Mam nadzieję, że i Wam choć trochę się spodobają. Zrobię wszystko, aby w następnym tygodniu też wstawić post. A jak nie to bardzo Was przepraszam.

Wstawiam jeszcze raz jakby ktoś jeszcze zechciał go wstawić :)

Mam jeszcze takie pytanie. W końcu ta impreza, którą szykuję jest dla Was kochani. Macie może jakieś propozycje z kim coś zrobić? Jakieś pomysły na dodatki? Piszcie, postaram się zrobić jak najwięcej :)

23 sie 2014

51. Talk dirty; ikony, nagłówki

Cześć kochani! :* Już myślałam, że leń całkowicie weźmie nade mną górę i nic dla Was nie przygotuję. Ale na szczęście ten stan minął. I bardzo mnie to cieszy. Jak widzicie na blogu jest nowy szablon. W końcu się doczekaliście szablonu, który sama (z pomocą kodów z różnych blogów) przygotowałam. Jak na mój drugi w życiu myślę, że wyszedł całkiem nieźle, chociaż mam problem z paroma rzeczami, ale nieważne. Tak jest w porządku.

 
Na początku chciałabym powiedzieć, że 14 września odbędzie się impreza graficzna. Jeżeli ktoś chce to może wkleić ten skromny buttonik na swojego bloga. Będę naprawdę bardzo wdzięczna Wam wszystkim. Planuję dodać dużo ikon, jakichś tekstur do nich, stocków, sesji, koloryzacji i jeszcze jakichś dodatków. Mam nadzieję, że się uda.

 Jakieś ikonki z Amandą i Clémence. Myślę, że nie wyszły źle. Tylko znów niestety miałam problem z dobraniem koloryzacji. Ale myślę, że aż tak tragicznie nie jest, jak mogłoby się wydawać.
http://funkyimg.com/i/K7G1.png http://funkyimg.com/i/K7FZ.png
 Oraz dwa nagłówki. Są bardziej w moim stylu. Chociaż na każdym jest tylko jedna postać. Na drugim to nie mój dobór stocków, po prostu znalazłam tak przerobione zdjęcie. Nie mam głowy do wstawiania ich, dlatego opieram się głównie na teksturach.

16 sie 2014

50. Battleship; ikony, sygnatury, nagłówek

 Dzień Dobry kochani ;* Co u Was? Jak tam mijają kolejne dni sierpnia? U mnie w porządku. Nie mam co narzekać. Ostatnio byłam na zakupach i zamiast rzeczy do szkoły pokupowałam sobie inne pierdoły typu jakaś torba, koszulki (jedna z Guns N' Roses), kosmetyki etc. Ale książki również kupiłam, więc mama chociaż mocno na mnie nie gadała, haha. Dzisiaj post bardzo skromny. Nawet nie wiedziałam co dodać, ale tak sobie pomyślałam, że wczoraj był 15 sierpnia, ważna data dla Polski, wielkie wydarzenie, kolejna rocznica, więc zrobiłam parę sygnatur i "ikon" (nawet tam tekstur nie ma, bo psuło mi koncepcję całą) z filmu pt. "1920 Bitwa Warszawska". No i oprócz tego jakiś nagłówek już nie z filmową tematyką oraz dwie sygnaturki dodatkowo.

 
 Jak wcześniej już wspominałam - prace są bez żadnych tekstur. Uznałam, że są niepotrzebne, więc można powiedzieć, że to takie mini awatary, bo tylko na nich koloryzacja jest. 
 
 
 
 
Myślę, że w gruncie rzeczy nie wyszły najgorzej. Jednak ocenę jak zwykle pozostawiam Wam kochani. Co proponujecie w następnym poście? Piszcie zarówno tematykę, jak i rodzaj dodatku :)

http://funkyimg.com/i/JZA8.png
Ach ta jakość blogspota -.-

9 sie 2014

49. Breakout; sygnatury, ikony, koloryzacje

Cześć! Dziękuję kochani za komentarze pod ostatnim postem. Widzę, że nieco ich przybyło. I chciałabym Wam również podziękować za 20,000 tysięcy wyświetleń. Więc jednak ktoś tu zagląda. Bardzo mnie to cieszy. Będę szykowała imprezę graficzną z okazji I urodzin bloga. Tak, wiem, jeszcze jest do niej trochę czasu, ale dodatki zacznę szykować już w wakacje. Po rozpoczęciu roku szkolnego pewnie nie znajdę za wiele czasu. Wow, przeraża mnie to, naprawdę. W sumie to nie śpieszy mi się do szkoły. Wolałabym zostać w domu, ale... mus to mus. Każdy musi przez to przejść :) Impreza będzie w połowie września, więc postaram się przygotować naprawdę dużo dodatków. Ale też nie chcę niczego obiecywać, bo wszyscy wiemy jak to ze mną jest. A przynajmniej ja siebie znam :D
 Znowu ikonki według instrukcji Insolatte. Naprawdę mi się spodobało robienie ich. Myślę, że jestem na dobrej drodze. Chociaż muszę przyznać, że siedziałam parę godzin nad samą koloryzacją, a i to nie jest zadowalający efekt. Miałam zupełnie coś innego na myśli.
Tym razem coś innego z mojej strony. Sygnaturki. Ale chyba znacząco się różnią od tych z innych blogów, prawda? Tutaj nie chodziło mi tyle o zdjęcia i postacie chłopaków, ale o napis, który wysunął się na pierwszy plan. Reszta robi tylko za tło. Jak Wam się podobają?
http://hostuje.net/file.php?id=90451a36bb22bd59cdea69f4d8040394
http://hostuje.net/file.php?id=92e29646764898c6e69900f9412e19f4
 Koloryzacje są tylko dwie. Ale to lepiej, niż wcale, prawda? W sumie nie są jakieś nadzwyczajnie piękne, ale może komuś się spodobają i ktoś je przygarnie.

Kocham jakość blogspota, naprawdę -.-

Obserwatorzy