8 mar 2014

32. Heaven Knows; tekstury, nagłówki

    Przepraszam kochani. Wiem, że długo nie pisałam. Jednym powodem był powrót do szkoły po feriach. Musiałam odrobić zaległe prace domowe i znów wdrążyć się w swój nudny plan dnia. Drugim powodem był brak internetu. Chociaż na dobrą sprawę mogłam skorzystać z komputera siostry, ale praktycznie nic nie miałam przygotowanego, żadnych podglądów, paczek, no kompletnie nic. Co u Was słychać? Wszystko w porządku? Jak tam w szkole? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Jeśli mam być szczera to u mnie nie jest najlepiej. Nie chodzi o samą naukę, bo jakoś daję radę, ale o okropne osoby z klasy. Mam dosyć niektórych osób. Są tacy fałszywi. Myślałam, że to chłopaki są kretynami, ale teraz zmieniam zdanie. Dziewczyny to największe kretynki jakie poznałam. Oczywiście nie wszystkie, ale niektórych naprawdę mi żal. Nie powiedzą niczego wprost, a tylko obgadują Cię jak tylko nadarzy się okazja. 
Dzisiaj dopiero pojawia się nowy post. Przygotowałam paczkę tekstur i parę nagłówków. Ocenę jak zwykle pozostawiam Wam. W dalszym ciągu czekam na jakieś propozycje, bo naprawdę nie wiem co mam robić.


7 komentarzy:

 1. Lubię, kiedy na nagłówkach widnieje dużo postaci, jeśli oczywiście nie wyglądają jak przeładowane. U Ciebie tak nie jest, dobra robota. ;)
  Podobają mi się nagłówki 1, 2 i 6. Na trzecim i czwartym chyba jednak zbytnio zaszalałaś z kolorystyką jak dla mnie.
  Numer 5 jest jakiś bez wyrazu...
  Pozdrawiam.
  Zapraszam do komentowania na dream--art.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. blood
  Przepiękne nagłówki! Bardzo mi się podobają, tym bardziej, że takich teraz to ze świecą szukać ;) Mój faworyt to trzeci, śliczne kolorki. Pobrałam tekstury na indiesynth.blogspot.com. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. blood
  pobieram texturki na unfaithful-heaven
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak działają dziewczyny... Dlatego chłopaki mają lepiej...dadzą se po mordzie i spokój, a dziewczyny obgadują, knują... tak to już jest...
  Te nagłówki z Carą przypominają mi stary onetowski styl *_* Jak ja się stęskniłam za oglądaniem takich prac! Nie wiem, która koloryzacja najlepsza...wszystkie boskie! Wszystkie nagłówki są boskie, ale te z Carą mnie powaliły! Tęsknię za oglądaniem takich nagłówków!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. blood
  pobieram texturki na http://time-for-uss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne te nagłówki :)
  http://94jellies.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 7. blood

  Nagłówki cudownie wyszły, te kolory <3
  Pobrałam tekstury.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy