25 gru 2013

24. Merry Christimas; ikony, tekstury, nagłówki, bazy do ikon

Witajcie kochani! Z okazji tych świąt chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia (bo każdemu się przyda), szczęścia i miłości, świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Żeby Wasze marzenia jak najszybciej się spełniły, a wszelkie troski odeszły w zapomnienie. I oczywiście życzę Wam wszystkim szampańskiej zabawy w Sylwestra, który zbliża się nieubłaganie. 
Wiem, wiem. Troszkę spóźnione te życzenia, ale wczoraj już nie miałam siły pisać tego wszystkiego. Dużo pomagałam rodzicom, potem wigilia, dzielenie się opłatkiem i nie było po prostu kiedy. Mam nadzieję, że mi wybaczycie :D
Tak jak obiecałam przygotowałam specjalny świąteczny post. Nie wyszedł do końca tak jak chciałam (poległam na robieniu sygnatur). Chciałam zrobić jak najwięcej z Waszych propozycji, ale nie z każdej byłam w stanie coś wyczarować. Poszukiwanie zdjęć dobrej jakości albo w HQ jest uciążliwe. Mam nadzieję, że niektóre rzeczy przypadną Wam do gustu - bardzo się starałam, aby ten post "w miarę" wyglądał. Przed pobraniem czegokolwiek pamiętajcie, aby zajrzeć do "Regulaminu". Dzisiaj przygotowałam 25 ikon z Games o Thrones, Pretty Little Liars, Gossip Girl, 3 nagłówki, paczkę z dużymi teksturami oraz małe tekstury do ikon w liczbie 10, bazy do ikon. Koloryzacja na ikonach należy do Carllton.


     
     
    
      
   

hasło: bloodbonds

    

    


    
    
    

Wybaczcie za opóźnienie, ale miałam małe problemy z blogspotem :c

Obserwatorzy