26 gru 2014

64. Impreza świąteczna

Witajcie kochani :* Zapewne nie chce Wam się czytać, jak przynudzam, bo święta, bo to, bo tamto. Chciałabym Wam tylko życzyć zdrowych i wesołych świąt. Nie miałam zbytnio okazji, aby wcześniej to zrobić, ale bądź co bądź to nadal mamy święta, więc życzenia składam Wam z największą przyjemnością. Spędźcie ten czas w rodzinnym gronie. Mam nadzieję, że Mikołaj Wam przyniósł to, o czym marzyliście. Pamiętajcie, aby się nie poddawać, bo przecież chcieć to móc! A bez żadnych prób nie zobaczycie żadnych efektów.

Przejdźmy do części z grafiką i dodatkami. Mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu. Oczywiście wzięłam od uwagę Wasze propozycje; są prace z Harrym, Draco, Snapem i wiele innych. Zanim pobierzecie coś z bloga, to proszę, zapoznajcie się z regulaminem. To dla mnie naprawdę ważne. Każdy by chciał, aby szanowano jego pracę, prawda? Jedyne z czym (tak mi się wydaję) zawiodłam, to tekstury i ikony. Stworzyłam jedynie tekstury do ikon, bo te większe kompletnie mi nie wychodziły, bardzo Was za to przepraszam.

NIESPODZIANKA! Na końcu tego postu zobaczycie niespodziankę. Tak, to szablon. Tylko powstał on we współpracy z Dunst (Mind-Jumble). Do mnie należy nagłówek, a do niej cała reszta, czyli zakodowanie. Najlepiej jeśli ją zacytuję:
Rzecz w tym, że coraz więcej szabloniarni - i to naprawdę dobrych - obumiera. Nowe szabloniarki, chociaż często grafikę tworzą świetną - to nie potrafią do niej stworzyć dobrego CSSa. Kończy się na tym, że świetna grafika, źle oprawiona, wisi na tych szabloniarniach, ale nikt jej nie pobiera. Morale spadają, ochota na tworzenie mija. Moim zdaniem rzesze graficzek, które świetnie sobie z grafiką radzą (...) a nie mają głowy do pisania kodu, po prostu się marnują. Mamy coraz więcej dobrych nagłówków, a coraz mniej dobrych szablonów. I pomyślałam, że można by zawiązać swojego rodzaju spółkę, w której szablon tworzą dwie osoby - jedna grafikę, a druga kod.
Dodam tylko, że to nie byłaby to typowa szabloniarnia, tylko pewnego rodzaju galeria.
Ja uważam, że to świetny pomysł :) Coś nowego i świeżego. A świat blogosfery powinien się rozwijać :)
Co do pobierania szablonu - koniecznie poinformujcie. Hasło jest takie samo, jak do pobierania dodatków. Pozdrawiam!


 SYGNATURY
NAGŁÓWKI
 
TAPETY


TEKSTURY DO IKON
     
     
     
    
SESJE ZDJĘCIOWE
 

STOCKI
CZCIONKI
KOLORYZACJE
 

NIESPODZIANKA - SZABLON

Wkradł się mały błąd na podglądzie w nazwie: powinno być samo wheat psd. Wybaczcie.

19 gru 2014

63. Zapowiedź imprezy świątecznej

Cześć kochani! :* Zapewne jesteście zdziwieni, że w końcu raczyłam się pojawić tu, na blogu. Nie ma sensu się tłumaczyć. Sprawa jest prosta - musiałam pozamykać pewne sprawy związane ze szkołą, ponadrabiać wszystko i ogólnie wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wiem, że blogu poświęciłam bardzo mało czasu i bardzo za to przepraszam. Cóż, jutro post się nie pojawi. Już szykuję dodatki do imprezy graficznej, bo chcę przygotować więcej dodatków. Dlatego jakby ktoś chciał, to może wstawić jeden z tych marnych bannerów na swojego bloga. Impreza będzie 26 grudnia - uznałam tę datę za najodpowiedniejszą. 
Życzę Wam miłych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. 
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie; ask.fm/bissare


Jeżeli macie propozycje co do dodatków to piszcie śmiało. Będzie mi o wiele łatwiej! :)
Do czwartku! :)

6 gru 2014

62. What I like about you; sygnatury, bazy do ikon, nagłówek

Hej kochani ;* Jak minął Wam ten tydzień? Muszę przyznać, że mi wyjątkowo ciężko i bardzo się cieszę, że jest weekend, który tak samo się już kończy. Jak przygotowania do świąt? Macie może jakieś plany; wyjazdy do rodziny? Ja pewnie spędzę całe święta w domu, tak samo jak Sylwestra, bo nie mam nawet gdzie się wybrać. Ostatnio wybrałam się na zakupy, bo wyrosłam z wielu rzeczy, jednak skończyły się one zakupem kolejnej książki. Akurat była fajna promocja w Biedronce (tak, właśnie tam) i udało mi się za stosunkowo niską cenę kupić książkę Johna Greena - "W śnieżną noc". Tylko tak się teraz zastanawiam - kiedy ja ją przeczytam? Teraz powinnam wypożyczyć Lalkę i to ją właśnie czytać, jednak mam ostatnio wielką niechęć do lektur. 
Co do grafiki i dzisiejszego postu, to też nic zachwycającego. Jeden nagłówek i parę sygnatur oraz kilka baz. Nagłówków miała być cała masa, tak samo miało być z ikonami (tak, ich w ogóle nie ma), jednak za co się wezmę to od razu wyłączam, nie mam pomysłu na pracę, ustawienie czegokolwiek, a najgorszy problem jest z koloryzacją. Wiem, że te dzisiejsze prace to nie jakieś arcydzieło, jednak może komuś się spodoba jakaś praca.
Chcielibyście specjalny post świąteczny z okazji Bożego Narodzenia? Od 19 mam wolne, więc na pewno miałabym czas na wykombinowanie czegoś. Ewentualnie jakaś duża paczka dodatków na Sylwestra. Co wolicie? I co byście chcieli najbardziej zobaczyć? Zrobię sobie listę i na pewno większość dodatków, które chcielibyście zobaczyć, by pojawiło się na blogu :)
Piszcie! :*

BAZY DO IKON
    
    
     

 SYGNATURY

NAGŁÓWEK

Obserwatorzy