28 cze 2015

74. Good for you; sygnatury, ikony, bannery, koloryzacje, tekstury, stocki

Witajcie :) W zasadzie ten post miał ukazać się już w sobotę po południu, ale jakoś nie mogłam się zebrać, aby wszystko zalinkować. Blogger mógłby zrobić coś z tą okropną, psującą się jakością prac. Czasami odechciewa mi się tutaj wchodzić, bo w Photoshopie te prace mają świetną jakość, a tutaj... szkoda gadać. Ale nie mam co narzekać, prowadzę bloga i to się liczy :) Dla mnie wakacje zaczęły się już od poniedziału, ponieważ nie miałam za dużo zajęć. Byłam w szkole tylko w poniedziałek oraz w środę na dwie godziny. I od tamtej pory przeczytałam 12 książek! Niestety narzekam już na ich niedobór, chociaż mam zamiar przeczytać wszystkie lektury, które nauczycielka nam podała :) Wielkich planów na wakacje jakoś nie mam. A jak to jest z tym u Was? Wyjeżdżacie gdzieś? Macie już coś zaplanowane na te dwa miesiące?
Dzisiaj nie przygotowałam tak wielu dodatków, bo prawdę mówiąc nie miałam jakoś pomysłu na tekstury. W następnym poście na sto procent pojawią się tekstury do ikon :) Dziękuję 10 osobom, które wypełniły ankietę, która nadal jest aktywna *więc jak coś, to wiecie gdzie jej szukać*. Poza tym wstawiam ikony, które miały być na wyzwanie, ale zrezygnowałam w ostatniej chwili. Także dodaję 6 sygnatur, 4 ikony, 4 bannery, paczkę stocków, paczkę tekstur oraz 3 koloryzacje. Co powiecie na to, żebym w następnym poście dodała jakieś pliki PSD? :)
Najlepiej, jak będziecie oglądać pracę po kliknięciu w nie. Blogspot psuje jakość.


20 cze 2015

73. Gold; sygnatury, nagłówki, ikony, bannery, koloryzacje b&w,

Witam. Jak widzicie wróciłam po dłuższej nieobecności. Mam nadzieję, że takie okresy będą zdarzały się bardzo rzadko (lub w ogóle!). Cały czas brałam czynny udział w wyzwaniach na War of Beast, ćwiczyłam, ćwiczyłam i ćwiczyłam. I odpoczywałam. Potrzebowałam inspiracji i tam poniekąd ją znalazłam. Za parę dni zaczynają się wakacje, więc myślę, że znajdę odpowiednią ilość czasu na grafikę. Nie obiecuję, że posty będą bardzo często, ale na przynajmniej dwa posty w miesiącu możecie liczyć. Tym razem nie wstawiam żadnych dodatków. Jest to grafika z wyzwań WoB, czyli bannery, sygnatury, ikony, blendy oraz koloryzacje b&w. Przy kolejnym poście możecie liczyć na dawkę koloryzacji, stocków oraz tekstur. Jakich? Jeszcze nie wiem, ale mam zamiar poświęcić im sporo czasu.
Jak widzicie szablon również uległ zmianie. Pochodzi z bloga Yassmine, TerribleCrash. Uznałam, że jest przejrzysty i wszystko będzie na nim odpowiednio wyglądać.
Jednak nie tylko szablon uległ modyfikacji. Jeśli zajrzycie w karty, to zobaczycie, że każda została odświeżona. Zaktualizowałam zakładkę z kredytami, z kontaktem do mnie, ale również dodałam zakładkę poświęconą blogowi. Koniecznie zajrzyjcie do regulaminu, który również został zmieniony. Stworzyłam również ankietę dotyczącą bloga, także byłabym wdzięczna gdybyście poświęcili parę minut na jej wypełnienie. Link znajdziecie z boku strony bądź tutaj.
Mam nadzieję, że będziecie tu w dalszym ciągu zaglądać, a tymczasem zapraszam Was do obejrzenia grafiki.
Proponuję otwierać grafikę w nowych oknach, ponieważ blogger strasznie psuje jakość.
 
 
 
 

 Jeszcze raz zapraszam do wypełnienia ankiety :) KLIK 

Obserwatorzy