29 mar 2015

72. Crystallize; ikony, bannery, stocki,

Witajcie kochani :) Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. W dzisiejszym poście większość prac, to prace z wyzwań z forum WarOfBeast. Nie miałam za wiele czasu, aby przygotować więcej grafiki, jednak chcę oznajmić, że powracam do cotygodniowych postów. Mam nadzieję, że podołam. Od następnego tygodnia będzie więcej grafiki w postach. Wiem ile razy to już obiecywałam, ale tym razem na pewno Was nie zawiodę. W przerwie świątecznej mam zamiar zrobić tutaj trochę porządków. Pomysł z galerią nie wypalił, ale mam nadzieję, że kolejne propozycje uda mi się zrealizować. Co byście chcieli zobaczyć w następnym poście? Czekam na Wasze propozycje! :)

21 mar 2015

71. Love me like you do; tapety, nagłówki, stocki, koloryzacje

Cześć kochani! Przychodzę dzisiaj do Was z nieco bogatszym postem niż wcześniej. Postanowiłam dodawać więcej dodatków, takich jak np. stocki zamieszczone w tym poście. Myślę, że każdemu przydadzą się one do prac. Ich nigdy nie za wiele. Robię czystki na komputerze, więc zobaczę ile jeszcze tego znajdę. Mam dla Was także dwie tapety z Jamie'm Dornanem. Robiłam je na forum, do galerii, ale postanowiłam umieścić je również tutaj. Z kolei nad dwoma nagłówkami siedziałam łącznie eee... 4 dni. Tak. Początkowo z tego pierwszego nagłówka miała być tapeta, ale jednak wyszło jak wyszło. A koloryzacje to już według gustu... Jeśli macie jakieś propozycje to śmiało piszcie, na pewno mi one pomogą :) 

 
 

8 mar 2015

70. The return; ikony, sygnatura, tekstury, koloryzacje,

Cześć kochani! Minęły dwa tygodnie, a ja mam wrażenie, że minęło o wiele więcej czasu odkąd tutaj ostatnio pisałam; miesiąc, a nawet dwa. Coś nieprawdopodobnego. Ostatnio tyle się u mnie dzieje. Tylko szkoła, szkoła, szkoła. Na nic innego nie znajduję czasu... nawet na grafikę. Dzisiaj od samego rana siedziałam nad tym postem. Starałam się zrobić dla Was jak najwięcej, ponieważ nie chcę prowadzić bloga na odwal.

   
   

Obserwatorzy