31 maj 2014

42. On my way; tekstury do ikon, bazy do ikon, ikony

Witajcie kochani! Pogoda jest kapryśna, prawda? Jednego dnia upał, a na drugi dzień zimno, wiatr i pada. Nie lubię takiej pogody. Nic nie można tak naprawdę sobie zaplanować. Wczoraj miał być u nas Dzień Sportu, ale go odwołali ze względu na pogodę. Teraz ma być we wtorek. Wczoraj był naprawdę ładny dzień, nie było ani za gorąco, ani też za zimno, więc myślę, że idealnie na takie zawody. Nie pociesza mnie fakt, że we wtorek ma być 30 stopni. Ale w sumie to i tak nie biorę w tym udziału, jednak współczuję tym, którzy biorą. Nauczyciele męczą nas niemiłosiernie. Nadal odliczam dni do zakończenia roku, bo naprawdę już ciężko wytrzymać w szkole. 
Postanowiłam zrezygnować z hasła przy pobieraniu jakichś moich dodatków. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, więc uznałam po prostu, że nie ma sensu ;) Teraz wystarczy, że napiszecie pod najnowszym postem, które dodatki pobraliście i to w zupełności starczy.
Na dzisiaj przygotowałam znów jakąś porcję tekstur do ikon (trzeba się podszkolić jeszcze), trochę baz do ikon oraz nieco samych ikon. Ocenę pozostawiam Wam. Do napisania ;*
EDIT: Z 20 ikon dodaję tylko 5, bo internet nie współpracuje :/
    
    
    
    
    
    
    

W razie jakichś pytań, zapraszam na aska 

24 maj 2014

41. 50 ways to say goodbay; ikony, tekstury do ikon

Witajcie kochani ;* Ale gorąco, prawda? Jest taki upał, że nie mogę nigdzie wyjść. Nie lubię takiej pogody... ale z drugiej strony wolę ten upał, niż ciągły deszcz. Najgorsze w zbliżającym się lecie będą gwałtowne burze. Wtedy nic konkretnego nie można zrobić...
W szkole wystawiali nam propozycję ocen. Zawiodłam się na nauczycielach. Praktycznie z większości przedmiotów mam zaniżone oceny. Ale cóż... w końcu to pedagodzy, więc nie będą sprawiedliwi. Całe szczęście, że już niedługo koniec roku i w końcu będzie można odpocząć. Macie jakieś plany na wakacje? Ja postanowiłam w końcu nauczyć się angielskiego, ale tak porządnie, bo mam pewne braki. Mam już zrobionych trochę notatek, ale nie mam czasu ich na razie czytać, bo szkoła zabiera mi mój cały wolny czas. Najgorsze jest to, że im bliżej końca roku, tym bardziej nie mam ochoty się uczyć, chociaż powinnam.
 Dzisiaj nic ciekawego nie mogę Wam zaproponować oprócz paru tekstur do ikon oraz pięciu ikon z Claire. Próbowałam zrobić jakiś nagłówek, ale wena mnie opuściła i jakoś nie mam ochoty niczego większego robić. Ocenę jak zwykle pozostawiam Wam.
    
    
    
    

 Train - 50 ways to say Goodbay

Obserwatorzy