29 lis 2014

61. Do it; ikony, sygnatury

Cześć robaczki :* Jak zauważyliście post pojawił się z dwutygodniowym opóźnieniem, za co bardzo, bardzo Was przepraszam. Jednak nauka wygrała z grafiką i właśnie tym się zajmowałam cały weekend. Ale myślę, że kolejny post pojawi się już normalnie, o ile będę miała pomysł na jakieś dodatki dla Was. Oczywiście na dzisiaj nie przygotowałam nic nadzwyczajnego, w dodatku blogspot tak okropnie psuje jakość... ale mam nadzieję, że coś Wam się jednak spodoba :) Czekam na Wasze propozycje dotyczące jakiś dodatków. Na pewno pomogłoby mi to :)

IKONY
    
    

SYGNATURY

16 lis 2014

60. Night changes; koloryzacje, czcionki, sesje

Cześć robaczki! :* Co tam u Was słychać? Jak mija Wam listopad? U mnie w sumie wszystko w porządku, jednak nie mogę powiedzieć żebym była w jakiejś euforii. Z niecierpliwością wyczekuję jakiegoś kolejnego dłuższego weekendu, ale obawiam się, że dopiero odpocznę, gdy będą święta. W szkole tak dużo się dzieje. Ledwo się wyrabiam i na dodatek martwią mnie moje oceny z fizyki. Ehh, cóż, tak bywa, jednak muszę nad nią usiąść jeszcze bardziej. Tylko kiedy? Kompletnie na nic nie znajduję czasu.
Na dzisiaj brak jakiejkolwiek grafiki. Przygotowałam tylko cztery koloryzację (tak bardzo uwielbiam czwartą!), paczkę czcionek oraz cztery sesje zdjęciowe. Wybaczycie mi brak tej grafiki? :(
Oczywiście czekam na Wasze propozycje. Wtedy łatwiej mi coś stworzyć :)
Do napisania! :*
 KOLORYZACJE
CZCIONKI

SESJE ZDJĘCIOWE
9 lis 2014

59. Illusion; ikony, tekstury do ikon, sygnatury

Cześć aniołki! Dzisiaj znowu króciutko i na temat, bo ledwo uporałam się z tym postem. Miało być o wiele więcej dodatków, jednak czas mi na to nie pozwolił. Nawet post nie pojawił się wczoraj, bo znów miałam problemy z blogspotem - nie wiem, co się dzieje, ale nie podoba mi się to. Więc dzisiaj dla Was przygotowałam ikony, małą ilość tekstur do ikon oraz parę sygnatur. W końcu zaczęłam się przy nich starać, nie jest to mistrzostwo świata, jednak mam nadzieję, że się spodobają. Jak zwykle czekam na Wasze propozycje.
Do napisania kochani :*
IKONY
    
    
TEKSTURY DO IKON
    

SYGNATURY

 Jestem okropnie zła, na blogspot, ponieważ jakość tych prac jest masakryczna. A na komputerze wyglądały bardzo dobrze.
3 lis 2014

58. Caravan of love; ikony, sygnatury, sesje zdjęciowe

Witajcie kochani! Wybaczcie mi tą nieobecność podczas weekendu, ale sami wiecie - Wszystkich Świętych, Zaduszki - po prostu byłam w rozjazdach. W dodatku fatalnie się czułam, bo dopadła mnie grypa żołądkowa i nawet nie miałam siły usiąść do komputera. Więc dzisiaj króciutko i zwięźle. Następny post postaram się dodać w terminie, czyli w sobotę. A tymczasem zostawiam Was z ikonami (ugh, cóż - za genialne one nie są), dwoma sygnaturami (które miały być na początku nagłówkami) oraz dwoma sesjami zdjęciowymi, które ostatnio wpadły mi w oko :)
Do napisania! :*
Oczywiście propozycje na kolejne dodatki mile widziane :)

IKONY
    
    

 SYGNATURY
 

SESJE ZDJĘCIOWE


Obserwatorzy