9 sie 2014

49. Breakout; sygnatury, ikony, koloryzacje

Cześć! Dziękuję kochani za komentarze pod ostatnim postem. Widzę, że nieco ich przybyło. I chciałabym Wam również podziękować za 20,000 tysięcy wyświetleń. Więc jednak ktoś tu zagląda. Bardzo mnie to cieszy. Będę szykowała imprezę graficzną z okazji I urodzin bloga. Tak, wiem, jeszcze jest do niej trochę czasu, ale dodatki zacznę szykować już w wakacje. Po rozpoczęciu roku szkolnego pewnie nie znajdę za wiele czasu. Wow, przeraża mnie to, naprawdę. W sumie to nie śpieszy mi się do szkoły. Wolałabym zostać w domu, ale... mus to mus. Każdy musi przez to przejść :) Impreza będzie w połowie września, więc postaram się przygotować naprawdę dużo dodatków. Ale też nie chcę niczego obiecywać, bo wszyscy wiemy jak to ze mną jest. A przynajmniej ja siebie znam :D
 Znowu ikonki według instrukcji Insolatte. Naprawdę mi się spodobało robienie ich. Myślę, że jestem na dobrej drodze. Chociaż muszę przyznać, że siedziałam parę godzin nad samą koloryzacją, a i to nie jest zadowalający efekt. Miałam zupełnie coś innego na myśli.
Tym razem coś innego z mojej strony. Sygnaturki. Ale chyba znacząco się różnią od tych z innych blogów, prawda? Tutaj nie chodziło mi tyle o zdjęcia i postacie chłopaków, ale o napis, który wysunął się na pierwszy plan. Reszta robi tylko za tło. Jak Wam się podobają?
http://hostuje.net/file.php?id=90451a36bb22bd59cdea69f4d8040394
http://hostuje.net/file.php?id=92e29646764898c6e69900f9412e19f4
 Koloryzacje są tylko dwie. Ale to lepiej, niż wcale, prawda? W sumie nie są jakieś nadzwyczajnie piękne, ale może komuś się spodobają i ktoś je przygarnie.

Kocham jakość blogspota, naprawdę -.-

6 komentarzy:

 1. Wszystko super, naprawdę.
  Ikonki śliczne.
  A co do sygn, za chłopakami jakoś za bardzo nie przepadam, ale bardzo fajny pomysł i mi się podobają.
  Pozdrawiam, Invisible. :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże kochanie!
  Mówiłam Ci, że ślicznie robisz wszystko więc ode mnie nie ma żadnego ale wszystko idealnie <3
  Nati.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetny pomysł z tymi sygnaturkami, są cudowne ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Sygnatury podobają mi się strasznie, chociaż to kolorystyka, za którą osobiście nie przepadam. :p
  Podbiłaś moje serce ikonami z Deanem.
  little white lies, pobieram drugą koloryzację.

  OdpowiedzUsuń
 5. little white lies
  Ciekawy pomysł na sygnatury, są śliczne ♥ Ale te ikonki o: CUDA!<3
  Pobieram koloryzacje ;)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej, ikonki są świetne i właśnie kolorystyka bardzo mi się w nich podoba. Na pocieszenie dodam, że ja też zawsze nad nią najwięcej siedzę czasu. Sygnaturki za to mają cudowne kolorki :) A imprezy już nie mogę się doczekać!
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy