5 lis 2013

14. One thing; nagłówki

   Dzisiaj przeżyłam naprawdę okropny dzień. W szkole myślałam, że zaraz sobie coś zrobię. Ten nauczyciel od angielskiego naprawdę się  na mnie i na moją grupę uwziął. Zadaje nam coraz więcej. Nie idzie wytrzymać. Sprawdzian z WOSu był w sumie łatwy, nie miałam z nim większych problemów. 
   Postanowiłam, że i dzisiaj dodam post. Znalazłam chwilę czasu, aby coś stworzyć w Photoshopie i dlatego wstawiam. Nie są to może genialne nagłówki, ale bardzo się starałam, aby wyszły w miarę estetycznie. Na początku chciałam popróbować z jakimś szablonem, ale jednak mi nie wychodzi. Widocznie się do tego nie nadaję ;) Zostawię to zaawansowanym grafikom, a ja pozostanę przy swoich szpargałach. 
   Muszę w końcu uzupełnić zakładkę z linkami. Ale to chyba dopiero w weekend, chociaż może w piątek już zacznę, bo mam 2 godziny w szkole, a potem wybieram się z klasą na koncert charytatywny... W każdym bądź razie linki na pewno się pojawią. Macie może jakieś propozycje co do prac? Bo... sama już nie wiem, z kim i co mam robić. Jeżeli chcecie coś zaproponować to śmiało! Na pewno rozważę każdą!
2 komentarze:

  1. Trzeci szablon ma piękne, dojrzałe i żywe kolory, urzekł mnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie bardzo ładne, jednak trzeci jest niesamowity, koloryzacja idealna no i przede wszystkim kompozycja :D

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy