3 lis 2013

13. Five hearts, one band - one direction; bazy do ikon

   Witajcie kochani. Postanowiłam, że i dzisiaj dodam post z jakąś grafiką.
   Jest to chyba spowodowane tym, że niedawno obejrzałam najnowszy teledysk One Direction, do piosenki Story of mi life i zostałam zachęcona do wykombinowania czegoś. Teledysk jest nie do opisania. I jestem... i jestem po prostu nim oczarowana. Ja wiedziałam, że chłopcy są zdolni, ale ten teledysk przebił nawet Best Song Ever. Sama piosenka jest magiczna, a w teledysku nie ma niczego, co by mi się nie podobało. Jest PER-FECT. I to dosłownie. Nawet chyba do końca nie potrafię opisać tego, co teraz czuję. Piękny, idealny, pomysłowy, PRAWDZIWY. Ten teledysk pokazuje nam, że mimo wszelkich trudności można osiągnąć wszystko. Zwłaszcza, kiedy mamy przy sobie najbliższych. To cudowne uczucie mieć przy sobie bliską osobę, która nas wspiera w każdej sytuacji. I właśnie takie są rodziny naszych chłopców.
   Właśnie przez to trochę nie rozumiem hejterów One Direction. Uważają ich za byle kogo, za kogoś komercyjnego, a przecież to zwykła bzdura. Oni SAMI zapracowali na to wszystko, SAMI osiągnęli cel, SAMI są tylko ludźmi! Porównują ich do innych gwiazd, chociaż tak naprawdę nic o nich nie wiedzą. Wymądrzają się, choć o niczym nie mają pojęcia. Nie wiedzą, co przeżywał Liam, nie wiedzą z czym boryka się Niall, Harry, Zayn czy Louis. Nie wiedzą tego, a ich oceniają. Kompletnie bez sensu.

 Nadchodzi taki dzień, że przewracasz jedną kartkę swojego życia i zdajesz sobie sprawę, że to najlepsze uczucie na świecie - Zayn Malik


Będę wdzięczna za każdy komentarz, za każdą uwagę, za każde, ciepłe słowo i za to, że po prostu ktoś będzie.

6 komentarzy:

 1. Bazy niesamowite <33 użyję ich na pewno :)
  Teledysku jeszcze nie widziałam, ale na pewno posłucham i zgodzę się z tb hejterzy potrafią niszczyć życie człowiekowi, ale co poradzić na takich ludzi chyba nic się nie da z tym zrobić ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyną idziesz jak burza, pamiętam jeszcze pierwszy post a tu już 13 ;) brać tylko przykład z ciebie no i zapał ;) co do ONE D uważam że chłopaki naprawdę mają ciekawy pomysł na siebie, aby tylko nie zeszli na złą drogę, po młode osoby w showbiznesie szybko się pojawiają i szybko odchodzą, miejmy nadzieje że tu będzie inaczej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu na moim komputerze zalega dużo prac. Drugim powodem jest to, że tworzę skromne prace na różne fora, wstawiając je do swoich galerii, także jest tego niekiedy dużo.
   Najważniejsze, to pozostać sobą ;)

   Usuń
 3. Zrobisz jakieś prace z One Direction ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całą pewnością, a masz coś konkretnego na myśli? :)

   Usuń

Obserwatorzy