6 gru 2014

62. What I like about you; sygnatury, bazy do ikon, nagłówek

Hej kochani ;* Jak minął Wam ten tydzień? Muszę przyznać, że mi wyjątkowo ciężko i bardzo się cieszę, że jest weekend, który tak samo się już kończy. Jak przygotowania do świąt? Macie może jakieś plany; wyjazdy do rodziny? Ja pewnie spędzę całe święta w domu, tak samo jak Sylwestra, bo nie mam nawet gdzie się wybrać. Ostatnio wybrałam się na zakupy, bo wyrosłam z wielu rzeczy, jednak skończyły się one zakupem kolejnej książki. Akurat była fajna promocja w Biedronce (tak, właśnie tam) i udało mi się za stosunkowo niską cenę kupić książkę Johna Greena - "W śnieżną noc". Tylko tak się teraz zastanawiam - kiedy ja ją przeczytam? Teraz powinnam wypożyczyć Lalkę i to ją właśnie czytać, jednak mam ostatnio wielką niechęć do lektur. 
Co do grafiki i dzisiejszego postu, to też nic zachwycającego. Jeden nagłówek i parę sygnatur oraz kilka baz. Nagłówków miała być cała masa, tak samo miało być z ikonami (tak, ich w ogóle nie ma), jednak za co się wezmę to od razu wyłączam, nie mam pomysłu na pracę, ustawienie czegokolwiek, a najgorszy problem jest z koloryzacją. Wiem, że te dzisiejsze prace to nie jakieś arcydzieło, jednak może komuś się spodoba jakaś praca.
Chcielibyście specjalny post świąteczny z okazji Bożego Narodzenia? Od 19 mam wolne, więc na pewno miałabym czas na wykombinowanie czegoś. Ewentualnie jakaś duża paczka dodatków na Sylwestra. Co wolicie? I co byście chcieli najbardziej zobaczyć? Zrobię sobie listę i na pewno większość dodatków, które chcielibyście zobaczyć, by pojawiło się na blogu :)
Piszcie! :*

BAZY DO IKON
    
    
     

 SYGNATURY

NAGŁÓWEK

9 komentarzy:

 1. Wszystko bardzo ładne.
  Druga sygna prześliczna. *__*
  Pozdrawiam. :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Sygnatury są takie śliiczne! <3 zwłaszcza ta trzecia! :)
  Nagłówek również mi się podoba ta koloryzacja bardzo ładna.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek <3 .. Pobieram pierwszą i drugą sygnaturę ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzy pierwsze sygnaturki i nagłówek są świetne! Ja spędzę święta jak co roku. Wigilia w domu, pierwsze święto przechodzę całe w piżamie a w drugie wizyta u babci. Sylwestra w tym roku przesiedzę w domu, tak jak Ty :D Ja z chęcią zobaczyłabym post albo świąteczny albo sylwestrowy!
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Znowu jest blog, na którym jestem zacofana? ;c
  Szablon główny jest świetny! Bardzo mi się podoba. ^.^ Jest prosty i w tym calutki urok.
  Ja osobiście wolę coś na Święta, gdyż to dla mnie jest ważniejsze niż świętowanie Nowego Roku. :) Więc prace świąteczne w twoim wykonaniu... hm hm hm. <3
  Mi się twoje sygnatury z tego postu bardzo podobają! Nie wiem, dlaczego ci nie pasują... są prześliczne! :D
  A nagłówek... niebo. Lubię to, że ty kombinujesz z grafiką - to jest bardzo fajne. :)
  Pozdrawiam!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na początku chciałabym się przywitać...cześć kochanie ! :*
  Dawno mnie tu nie było...ogólnie na blogspocie. Trochę się przez ten czas zmieniło.
  Odwiedzając Ciebie, oczarował mnie szablon główny. Uwielbiam taką kolorystykę. Dodatkowo ten urzekający, minimalistyczny styl. Urzekający przynajmniej dla mnie, bo kocham minimalizm w dobrym wykonaniu. A ten szablon główny z pewnością się do takich zalicza :)
  Odnośnie baz, pierwsza i trzecia z 1.rzędu i 1-sza z 2-go rzędu - już wyobraziłam sobie, jak kombinuję z nimi w photoshopie! Są świetne. Nagłówek zresztą też!
  Odnośnie sylwestra, sama jeszcze nie wiem co będę robić. Jednym słowem - chaos.
  Rety, muszę nadrobić zaległości.
  Pozdrawiam cieplutko :**

  OdpowiedzUsuń
 7. Szablony całkiem w porządku :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy