31 maj 2014

42. On my way; tekstury do ikon, bazy do ikon, ikony

Witajcie kochani! Pogoda jest kapryśna, prawda? Jednego dnia upał, a na drugi dzień zimno, wiatr i pada. Nie lubię takiej pogody. Nic nie można tak naprawdę sobie zaplanować. Wczoraj miał być u nas Dzień Sportu, ale go odwołali ze względu na pogodę. Teraz ma być we wtorek. Wczoraj był naprawdę ładny dzień, nie było ani za gorąco, ani też za zimno, więc myślę, że idealnie na takie zawody. Nie pociesza mnie fakt, że we wtorek ma być 30 stopni. Ale w sumie to i tak nie biorę w tym udziału, jednak współczuję tym, którzy biorą. Nauczyciele męczą nas niemiłosiernie. Nadal odliczam dni do zakończenia roku, bo naprawdę już ciężko wytrzymać w szkole. 
Postanowiłam zrezygnować z hasła przy pobieraniu jakichś moich dodatków. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, więc uznałam po prostu, że nie ma sensu ;) Teraz wystarczy, że napiszecie pod najnowszym postem, które dodatki pobraliście i to w zupełności starczy.
Na dzisiaj przygotowałam znów jakąś porcję tekstur do ikon (trzeba się podszkolić jeszcze), trochę baz do ikon oraz nieco samych ikon. Ocenę pozostawiam Wam. Do napisania ;*
EDIT: Z 20 ikon dodaję tylko 5, bo internet nie współpracuje :/
    
    
    
    
    
    
    

W razie jakichś pytań, zapraszam na aska 

1 komentarz:

  1. Tak patrze na te Twoje ikony i patrze... IAN <3<3OMFG♥Wgl.omfg
    zakochałam się XDDD A co do reszty, to oczywiście pobieram! :*
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie:*
    Alexxx

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy