11 paź 2014

55. Steal my girl; tekstury do ikon, bazy do ikon

Cześć kochani. Minęły już dwa tygodnie, więc przyszła pora, abym opublikowała 55 post. Cóż, może to, co akurat na dzisiaj dla Was przygotowałam, nie jest jakoś wybitnie piękne i przydatne, ale co mogę powiedzieć? Nie mam dobrego usprawiedliwienia. Starałam się jak mogłam, a wyszło - sami ocenicie. W szkole nas męczą, więc rzadko znajduję czas, aby przysiąść na dłuższy czas do komputera. Nie chcę zawieszać bloga, ale jak widać nawet odwiedziny zmalały. Jednak wcale się nie dziwię, zaniedbałam BloodBonds i jest mi z tego powodu okropnie przykro. Będę starała się przygotowywać więcej dodatków, aby BloodBonds wróciło na odpowiedni poziom, który da się znieść. 
Może Wy macie propozycje, co do dodatków? Co byście chcieli zobaczyć w następnym poście? Na pewno będzie mi łatwiej :)
Do napisania, xx.

6 komentarzy:

 1. Kochana te dodatki bardzo mi się podobają. Tektury do ikon jak najbardziej mi się przydadzą. Bazy również mi się podobają. Co do następnego postu to może jakie stocki i koloryzacje? Martyna/Bellatrix z ld ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. LITTLE WHITE LIES
  Mi się dodatki bardzo podobają. Myślę, że wiele osób powinno zrozumieć fakt, iż zaczęła się szkoła, a co za tym idzie - mniej czasu do przygotowywania grafiki. Dodatkowo pewnie czasami jesteś tak zmęczona, że weny aż nie ma.
  Mogę zaproponować teksturki. Chętnie pooglądam nagłówki, bo tych nigdy za wiele. Może masz wenę na tapety? Chętnie bym nawet skrobnęła kilka. ;)
  Pobieram teksturki do ikon i może skorzystam też z baz. ;)
  Pozdrawiam. ^.^

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo właśnie szukałam tego typu tekstur, więc sobie je zabieram <3 Nie martw się, bo nie każdy ma czas na wszystko :) Ważne że w ogóle tutaj zaglądasz i piszesz. Może w następnej notce jakieś zdjęcia z modelkami? :)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Życie nie kręci się wokół bloga, także ja jak najbardziej ciebie rozumiem :) A tak szczerze powiedziawszy to jakoś nie zauważyłam, aby zaniedbała bloga. Dodatki zawsze są świetne. A w następnym poście chętnie zobaczyłabym jakieś ikonki. Uwielbiam je w Twoim wykonaniu <3
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ukradłabym Ci teksturki do ikon, gdybym tylko potrafiła ikony robić hahaha Są naprawdę świetne i przydałyby mi się takie duże. Wiesz może skąd mogę pobrać tego typu? :)
  Pobrałam dwie paczki z teksturami i dwie ze stockami z urodzinowego postu.
  Pozdawiam, Prim x

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy