5 lip 2014

44. Another love; tekstury do ikon, koloryzacje, nagłówki;

Cześć kochani! Tak jak obiecałam - dodaję post dzisiaj. Jak tam wakacje Wam mijają? Mam nadzieję, że wypoczywacie i świetnie się bawicie. U mnie jest... nudno. Tak, to dobre słowo. Kompletnie nie mam co robić, całe dnie spędzam z książką w ręku lub przed komputerem. Czyli jak co roku. Ale wolę tak, niż robić coś, czego nie lubię. W najbliższym czasie mam zamiar nadrobić wszystkie seriale oraz podszkolić się z angielskiego, więc w sumie czas mam zaplanowany. Mogę jeszcze dodać, że chcę przeczytać chociaż parę lektur, bo w roku szkolnym ciężko będzie znaleźć czas na przeczytanie takich grubych ksiąg.
Szablon mam prawie zrobiony. Pomogła mi przy nim wanilijowa, więc mam nadzieję, że Wam się trochę spodoba :) Na dzisiaj przygotowałam parę tekstur do ikon, jakieś dwie koloryzacje (nowiutkie) i dwa nagłówki, bo zauważyłam, że dawno ich tutaj nie dodawałam.
Planuję gruntowny "remont" na blogu, muszę ogarnąć strony i parę innych rzeczy :)
Do napisania ;*


http://funkyimg.com/i/Ji4H.png http://funkyimg.com/i/Ji4G.png
 
 
http://hostuje.net/file.php?id=ac7bcbfbcc892b406f3dd2fd46229d03

10 komentarzy:

 1. Jejciu, śliczne nagłówki *o* Pobieram tekstury i koloryzacje :)
  Pozdrawiam,
  Alex x

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku! Nagłówek z Ozem i Teodorą! <3 Drugi nagłówek też super :) śliczne koloryzacje, dlatego też je pobieram :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówki są cudowne w tej notce, zwłaszcza pierwszy. Te kolorki <3
  Jestem pod bardzo dużym wrażeniem Twojej ''ewolucji'', tak Twoje prace się zmieniają z notki na notkę :) Na dobre oczywiście, naprawdę widać, że masz swój styl robienia grafiki, i Ci to wychodzi.
  Gratulacje i pozdrawiam serdecznie. xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga na nowo utworzoną Strefę Grafiki.
  http://strefa--grafiki.blogspot.com/
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hej, jestem tu pierwszy raz i urzekł mnie twój szablon głowny (między innymi dlatego, że Dulce jest tutaj, woops, ale nie tylko). Minimalistyczny, taki inny. strasznie mi się podoba i teraz wiem, że będę wpadać częściej tutaj.
  Naprawdę śliczne prace, pierwszy nagłówek w notce kojarzy się z wiosna przez zieleń. Drugi natomiast.. nie kojarzy m się z niczym, ale jest świetny sam w sobie! :)
  pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :) Nagłówki są śliczne! Nie mogę wybrać tego, który najbardziej mi się podoba, ponieważ oba zasługują na odrobinę uwagi :)
  Pozdrawiam! | scargraf.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wierzyć się nie chce, że jeszcze tutaj nie skomentowałam tej notki! Otóż uwielbiam nowy szablon główny i te cudne nagłówki! <333 Są rewelacyjne, naprawdę:D
  Ja też póki co szczególnych planów nie mam. Niby na razie sporo wolnego czasu, ale i tak nie udaje mi się zrobić tego, co chcę:p
  Pozdrawiam serdecznie! <333

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy