16 lut 2014

30. Ready Fuels; nagłówki, awatary

Witajcie :) Od soboty oficjalnie rozpoczęłam ferie. Ach, aż nie wiem co będę robiła. Chyba głównie skupię się na lekcjach oraz na grafice. Nadrobię też wszystkie seriale i może obejrzę jakieś filmy, które już od dawna miałam w planach. Zaczął ktoś jeszcze dwa tygodnie wolnego? :) Mam nadzieję, że nie jestem z tym sama...
Jak sami widzicie znów zmieniłam szablon. Jednak pewnie zostanie on na dłużej niż poprzednie szaty, które były piękne, ale na które nie mogłam się z d e c y d o w a ć. Przy okazji: uwielbiam The Perks of Being a Wallflower. Naprawdę film godny polecenia.
Dzisiaj jakieś awatary z Klaroline oraz dwa nagłówki. Jeden z Deleną, a drugi z Shakirą i Pique z FC Barcelony. Może komuś się spodobają, może nie. Opinię jak zwykle pozostawiam Wam. Co byście chcieli zobaczyć w kolejnym poście? :)

6 komentarzy:

 1. blood

  3, 6, 8 ikony wymiatają. Czy mogę użyć jednej z nich jak swojego avatara? Oczywiście po dodaniu kredytu na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku no dokładnie, nienawidzę tej Celeste! Przemieszała wszystko i wywróciła mój świat do góry nogami, łeee. Mam nadzieję, że Davina jakoś cudownie powróci z grobu i pomoże im! : )
  SZÓSTY SEZON TVD O.O no comment...

  Ja skończyłam ferie 2 tygodnie temu, także szkoda ;/ Inaczej byśmy mogły razem pomaniaczyć w te filmy i seriale, wszystko jednocześnie na bieżąco komentując! :D No ale będą jeszcze święta, matury, więc przyjdzie nam do tego okazja nie raz : )

  Tak Klarolinowo, że nie wiem gdzie patrzeć! Wszystkie przepiękne <3 JEJUEJEJUU!
  Fajny szablon wybrałaś! ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek z Deleną prawdopodobnie kiedyś wykorzystam na jakimś blogu. Oczywiście, wcześniej o ty poinformuję. ;) Po prostu ogromnie mi się podoba.
  Ikonki są równie świetne.

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie w wolnej chwili go obejrzę, szczęściara ja już mam nowy semestr, ferii w sumie nie miałam wcale.

  OdpowiedzUsuń
 5. Same śliczności w tym poście widzę <3
  Piszę w sprawie archiwum:) Jakie by Cię zadowoliło? <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy