15 gru 2013

23. How will I love you; sygnatury, bazy do ikon

Witajcie kochani ;* Jak tam przygotowania do świąt? Cieszycie się, że będzie trochę wolnego? Mnie to bardzo uszczęśliwia. Jeszcze trzeba wytrzymać tydzień w szkole i w końcu będzie można odpocząć. Wiecie może, co dostaniecie pod choinkę? Oczywiście wiem, że prezenty nie są najważniejsze, ale jestem ogromnie niecierpliwą i jednocześnie ciekawską osobą, że musiałam o to zapytać. Ja sobie zażyczyłam płytę "Midnight Memories". I pewnie dostanę ogromny zestaw muliny, którą sprezentuje mi moją siostra. Aww, jak ja dawno nie haftowałam, a tak bardzo to uwielbiam! Może kiedyś tu wstawię swoje wyhaftowane "dzieła." Pewnie wybiegam jeszcze w przyszłość, ale... macie jakieś plany na sylwestra? Wiecie już, jak go spędzicie?
 Ostatnio udało mi się ściągnąć film This is Us o One Direction. Obejrzałam go i byłam w wielkim szoku. Chłopcy są wspaniali! Film bardzo godny polecenia. Może niektórzy jakby go obejrzeli, to by ich nie wyzywali od pedałów -.-
Na dzisiaj przygotowałam tylko jakąś, niewydarzoną zresztą, sygnaturkę oraz parę baz. Jakoś nie mam weny w tym tygodniu. Szkoła mnie chyba tak wykończyła. Doskwiera mi kompletny brak czasu na cokolwiek.


   
   
5 komentarzy:

 1. Bazy świetne !! :) aa ta sygnaturka niesamowita w dodatku z Ellie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna nawet ta sygnaturka! Ellie <3
  No ja tam jeszcze nie wiem, co dostanę, a może trafić się wszystko ;P Ale chciałabym laptop, siostra mówiła mi, że dostanę kozaki albo torebkę, a ja już nic nie wiem. Sylwestra najprawdopodobniej spędzam u kumpeli. Napijemy się czegoś dobrego, obejrzymy filmy.. : )
  Dziękuję za komentarz. Nie mam pojęcia jak to możliwe, że wcześniej mnie tu nie było ;P Super blog, dodaję do linków i będę odwiedzać <3

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie przygotowania bardzo bardzo powolne i mozolne, do tego mam jeszcze kolokwia w tym tygodniu, oszaleć można z natłoku zdarzeń, czekam cierpliwie już tylko do świąt i odpoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Och te święta. Już powoli mam ich serdecznie dość. To całe sprzątanie i gotowanie doprowadza mnie do białej gorączki. I po co to wszystko? Dla dwóch dni świętowania? Dla mnie bez sensu, no ale cóż. Prezenty w tym roku kupuję sobie sama, dostałam pieniądze i mam sobie coś wybrać. Sylwestra spędzam w domu przed telewizorem albo jakimś serialem. Sygnaturka i bazy świetne.
  Pozdrawiam i wesołych świąt! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym skorzystać z odrobiny wolnego czasu i złożyć CI życzenia. Zdrowych, pogodnych Świąt. Miłości i ciepła rodzinnego oraz pewnej świątecznej refleksji, aury która zmienia pogląd na świat, pomyślności, wytrwałości. Niechaj promień świąt, ta iskra światła zajrzy do Twojego życia.
  Merry Christmas ;))

  Twoja JET

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy