23 lis 2013

19. Artpop; ikony


   Witajcie. To znowu ja! Wcześniej wspominałam, że dzisiaj ukaże się jeszcze jeden post i dotrzymuję danego słowa. Może nie do końca, bo miałam wstawić trochę wcześniej wszystko, ale nie mogłam się zdecydować co najpierw wstawić: ikony czy nagłówki. W końcu postawiłam na ikony. Nagłówki dodam następnym razem, chociaż już od dawna spoczywają bezużytecznie na moim pulpicie. 
   Dziękuję za komentarze pod przedostatnim postem. Jesteście wspaniałe ;* Z radością czytam takie komentarze. Wasze propozycje wezmę na pewno pod uwagę, tylko na razie mam mały problem z The Vampire Diaries, bo koloryzacji nie mogę dobrać niestety. Aczkolwiek staram się wymyślić jakąś sensowną, która by pasowała do prac.
   W szkole nie najlepiej mi idzie. Tzn. jest OK, jednak natłok zajęć mnie dobija. Nieraz nawet nie mam chwili na odpoczynek, a co dopiero na Photoshopa i prace. Nauczyciele męczą niemiłosiernie. A co tam u Was słychać? Jak mijają jesienne dni? Coraz bliżej święta :P
   Przechodząc do konkretów to wstawiam osiem ikon z Lady Gagą. Postanowiłam się trochę pobawić teksturami i oto co wyszło. Efekt oceńcie Wy. Wiem, że żaden ze mnie sztukmistrz, ale praca czyni mistrza. Muszę jeszcze troszkę nad nimi popracować, bo nie wyszły idealnie. Btw. ta sesja Gagi jest fantastyczna!


Przy okazji w dalszym ciągu zapraszam TU.


5 komentarzy:

 1. absolutely stunning *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się te ikony. Uwielbiam Lady Gagę! <33

  OdpowiedzUsuń
 3. Katalog grafików organizuje nowy konkurs pt."Zimowa abstrakcja". Zainteresowani graficy tworzą nagłówek będący abstrakcją (koniecznie zimową!). Jeżeli jesteś ciekawa(y) szczegółów akcji, zapraszam TUTAJ, gdzie wypisane są wszystkie zasady konkursu oraz termin oddawania prac.

  Otrzymałaś(eś) tę wiadomość, ponieważ twój blog przynależy do naszego spisu.

  Pozdrawiam,
  główna administrator katalogu grafików

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem. Otóż nie dodajesz klasy do linku. Po <a dodaj jeszcze class='navi' w każdym linku. ;)
  Akurat jestem w trakcie prac i widzę właśnie, że nie ma pokazanego tego elementu. Zaraz powinien być. Co jeszcze - przepraszam, że nie napisane dokładnie, ale w komentarza po prostu nie można napisać pełnego kodu, bo nie akceptuje, a jak zaakceptuje to pokaże się to jako zwyczajny link.

  Tak czy inaczej zaraz to ogarnę i wszystko powinno być widoczne :)

  Dziękuję za pobranie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisałam ci chyba już co myślę o tych ikonach :D dla mnie one są wspaniałe, cudowne, fantastyczne, mogłabym tak wymieniać cały czas :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy