23 lis 2013

18. creative-graphic


   Dawno mnie tutaj nie było... Jak widać na blogu zawitał nowy szablon. Teraz potrzebowałam czegoś prostego i tą prostotę znalazłam u Yassmine. Nie wiem, czy długo tutaj będzie, pewnie nie. 
   Pierwszy dzisiejszy post chciałam poświęcić Forum Graficznemu, które niedawno powstało. Dopiero się rozkręca, ale myślę, że warto się na nim zarejestrować. Na pierwszy rzut oka nie widać, że coś jest na forum. Działy są zablokowane dla gości, żeby inni nie kopiowali pomysłów, instrukcji i innych dodatków. Ale po rejestracji możecie zobaczyć ile to forum ma możliwości! Znajdziecie tam dział z tutorialami, z galeriami, materiałami, z pomocą CSS i HTML. Sami również możecie pomóc innym, wystarczy się zarejestrować. Ponadto, możecie rozmawiać z innymi grafikami o najróżniejszych rzeczach, poznawać ich. 
   Uważam, że to forum ma dużą szansę. Szansę, którą trzeba tylko w dobry sposób wykorzystać. Nie chcę, żeby upadło jak 1000 innych for. Ono ma potencjał. Także zapraszam wszystkich zainteresowanych. Naprawdę warto!

 Forum FORUM

1 komentarz:

Obserwatorzy